PIERWSZY WPIS

w Bez kategorii

Już od czerwca rozpoczynamy zapisy do naszego przedszkola.

Nasze przedszkole wyróżnia:

• małe 15 osobowe grupy
  • grupy integracyjne, przygotowaliśmy Salę Doświadczania Świata
  • nauka języka angielskiego i hiszpańskiego
  • realizacja podstawy programowej przez dwóch nauczycieli wychowania przedszkolnego w jednej grupie
  • pyszne posiłki przygotowane przez zewnętrzną firmę
  • szeroki wybór zajęć dodatkowych w czesnym:

– wsparcie psychologiczno-pedagogiczne dla dzieci i rodziców,
– nauka języka hiszpańskiego,
– zajęcia z gimnastyki korekcyjnej,
– zajęcia rozwijające z logopedą „Gimnastyka buzi i języka”,
– zajęcia taneczne,
– muzykoterapia.

Chcesz wiedzieć co dziś robiliśmy? Kliknij i polub nas

W kilku zdaniach o nas:

Niepubliczne Przedszkole Poszukiwacze Przygód Świdnik przy ul. Piaseckiej 154. Mamy ponad 7 letnie doświadczenie w prowadzeniu przedszkola. Chcemy stworzyć miejsce gdzie dzieci oraz rodzice będą czuć się jak w domu, ponieważ uważamy, że tylko w rodzinnej atmosferze dziecko otoczone jest należytym zainteresowaniem i troską. Dzięki zmniejszonej ilości dzieci w grupach ok 15 osób nauczyciele mają możliwość poświęcenia większej uwagi każdemu dziecku, odkrywaniu jego indywidualnych cech naturalnych oraz predyspozycji. Kładziemy szczególny nacisk na indywidualną pracę nauczyciela z dzieckiem. Pomagamy dzieciom odkrywać świat i odkrywać drzemiące w nich talenty. Dbamy o bezpieczeństwo dzieci, zapewniamy nowocześnie urządzone sale przedszkolne z wyposażeniem posiadającym certyfikaty bezpieczeństwa dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Na potrzeby przedszkola zostały zaadaptowane 4 sale przedszkolne oraz łazienka z dostosowanym dla dzieci wyposażeniem, tak aby samodzielnie mogły z niej korzystać. Zaadaptowana została również szatnia dla dzieci, przedszkole jest monitorowane. Wyposażenie sal dydaktycznych zostało dobrane do wieku dzieci, zaopatrzono odpowiednie umeblowanie oraz zabawki i pomoce dydaktyczne z odpowiednimi certyfikatami. Dla dzieci o specjalnych potrzebach rozwojowych została urządzona Sala Doświadczania Świata wyposażona w urządzenia do Integracji Sensorycznej, kabinę lustrzaną z wyposażeniem oraz zestaw pomocy dydaktycznych.

Przedszkole posiada bardzo dobry dojazd z miejscowości Świdnik, Lublin, Wierzchowiska Drugie, Bystrzejowice Pierwsze, Kozice Górne, Wola Piasecka, Piaski Brzezice, Gradzieniewice, Wygnanowice, Rybczewice, Izdebno oraz dysponuje dużym i bezpiecznym parkingiem.

Szukasz najlepszego przedszkola dla swojego dziecka? Sprawdź Poszukiwaczy Przygód w Świdniku!

Ostatnie artykuły

Start typing and press Enter to search